Szkoła Podstawowa
im. Polskich Noblistów w Drążnej
Osiągnięcia 2019-2020
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Halowej Piłce Nożnej w kategorii klas V - VI
miejsce XIII - XVI
Damian Kukulski, Dawid Drzewiecki, Łukasz Grzelak, Konrad Grzelak, Jakub Kozłowski, Adam Szrama, Gracjan Sypniewski, Paweł Kalecki, Filip Wróblewski
Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK
etap rejonowy - II miejsce
Daria Żak
XIX Powiatowa Olimpiada Wiedzy o HIV i AIDS
wyróżnienie
Daria Żak
Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Halowej Piłce Nożnej w kategorii klas VII - VIII
miejsce V - VIII
Szymon Kukulski, Bartosz Molenda, Adrian Nowaczyk, Mateusz Krusiński, Igor Jóźwiak, Alan Witasik, Jakub Kołodziejczak, Kacper Staszak
Konkurs fotograficzny Słupeckiej Organizacji Turystycznej
wyróżnienie
Adam Szrama
Zawody rejonowe w Drużynowym Tenisie Stołowym w kategorii dziewcząt
VII miejsce
Daria Żak, Martyna Kamińska
Zawody sportowe w piłce nożnej halowej uczniów klas VII i VIII o Puchar Wójta Gminy Słupca
miejsce IV
Szymon Kukulski, Bartosz Molenda, Bartłomiej Purul, Fabian Tylkowski, Jakub Kołodziejczak, Adrian Nowaczyk, Alan Witasik, Igor Jóźwiak, Kacper Staszak, Mateusz Krysiński
Zawody sportowe w piłce nożnej halowej uczniów klas VI i młodszych o Puchar Wójta Gminy Słupca
miejsce VI
Damian Kukulski, Dawid Drzewiecki, Łukasz Grzelak, Paweł Kalecki, Adam Szrama, Jakub Kozłowski, Filip Wróblewski, Oliwier Walisiak, Gracjan Sypniewski
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju chłopców
miejsce IX - XII
Adam Szrama, Filip Wróblewski, Oliwier Walisiak, Gracjan Sypniewski, Jakub Kozłowski, Wojciech Piński, Paweł kalecki, Jakub Kozłowski, Łukasz Graczyk, Konrad Graczyk
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Ja i moja rodzina"
wyróżnienie
Roksana Gołdych
Zawody Sportowe w Unihokeju o Puchar Wójta Gminy Słupca
II miejsce
Filip Wróblewski, Adam Szrama, Konrad Grzelak, Łukasz Grzelak, Gracjan Sypniewski, Paweł Kalecki, Jakub Kozłowski, Oliwier Walisiak, Wojciech Piński
Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt
miejsce II
Daria Żak, Martyna Kamińska
Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców
miejsce VII - IX
 
Bartosz Molenda, Igor Jóźwiak
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Dziewcząt
miejsce IX - XIII
 
Nadia Gołdych, Kinga Andrzejewska, Wiktoria Sobczak, Lidia Bagrowska, Wiktoria Cierniak, Julia Strzelczyk, Karina Bartyszak, Daria Żak
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Chłopców
miejsce IX - XIII
Jakub Strzelczyk, Bartłomiej Purul, Bartosz Molenda, Fabian Tylkowski, Szymon Kukulski, Igor Jóźwiak, Jakub Kołodziejczak, Alan Witasik, Adrian Nowaczyk, Mateusz Krysiński, Kacper Staszak
Mistrzostwa Gminy Słupca w Unihokeju
III miejsce
Jakub Strzelczyk, Fabian Tylkowski, Bartłomiej Purul, Bartosz Molenda, Szymon Kukulski, Igor Jóźwiak, Jakub Kołodziejczak, Alan Witasik, Mateusz Krysiński, Kacper Staszak, Adrian Nowaczyk
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Drużynowym Badmintonie Dziewcząt i Chłopców
dziewczęta: IV miejsce, chłopcy: V - VI miejsce
Daria Żak, Lidia Bagrowska, Bartosz Molenda, Igor Jóźwiak
Mistrzostwa Gminy Słupca w Unihokeju Dziewcząt 
III miejsce
Nadia Gołdych, Kinga Andrzejewska, Wiktoria Sobczak, Lidia Bagrowska, Wiktoria Cierniak, Julia Strzelczyk, Karina Bartyszak, Daria Żak