Szkoła Podstawowa
im. Polskich Noblistów w Drążnej
Konkursy w roku szkolnym 2018/2019
Lp.
Rodzaj konkursu
Odpowiedzialny
Termin
1.
Warto być dobrym
Danuta Samul, Joanna Nowakowska
cały rok szkolny
2.
Zawody sportowe
Monika Barańska, Grzegorz Wysocki
wg kalendarza
3.
Mistrzostwa szkoły w grze „Piłkarzyki” - chłopcy
Grzegorz Wysocki
I półrocze
4.
Do Hymnu
Joanna Nowakowska, Anna Majdecka
IX 2018
5.
Konkurs na gazetkę klasową z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych
Marta Grabarska, Agnieszka Królikowska
IX 2018
6.
Konkurs fotograficzny „Niepodległa Polska
Mirosław Jadrych
IX – XI 2018
7.
Konkurs Wiedzy Historycznej „Droga do Wolności”
Barbara Bereszyńska
IX – XI 2018
8.
Moja Rodzina” – konkurs plastyczny
Joanna Nowakowska,
Emilia Mizera
X 2018
9.
Konkurs biblijny
Joanna Nowakowska
X 2018
10.
Konkurs poezji i pieśni patriotycznych
Anna Majdecka, Joanna Nowakowska, Anna Kozłowska
XI 2018
11.
W podróż dookoła świata zabrałabym książkę …” – konkurs literacki dla klas VII i VIII
Anna Kozłowska
XI 2018
12.
Konkurs na gazetkę świąteczną
Marta Grabarska, Monika Barańska
XII 2018
13.
Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej
Grzegorz Wysocki
II półrocze
14.
Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym
Grzegorz Wysocki
II półrocze
15.
Szkolny konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych
Marta Grabarska
II półrocze
16.
Szkolne Dyktando z Języka Niemieckiego
Agnieszka Królikowska
II półrocze
17.
Konkurs wiedzy o sporcie „Najlepsi z najlepszych
Monika Barańska,
Grzegorz Wysocki
II półrocze
18.
Ogólnopolski konkurs historyczny „Krąg
Barbara Bereszyńska
I 2019
19.
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur
Beata Woźniak, Edyta Selka, Mirosław Jadrych
III 2019
20.
Zawodowiec
Anna Majdecka
IV 2019
21.
Konkurs na gazetkę świąteczną
Marta Grabarska, Monika Barańska
IV 2019
22.
Mój bajkowy świat” – konkurs literacki dla klasy IV
Anna Kozłowska
V 2019
23.
Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
Marcin Majdecki
V 2019
24.
Mistrzostwa I pomocy
Marcin Majdecki
VI 2019
Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe:
25.
chemia
Edyta Selka
18 X 2018
26.
język polski
Anna Kozłowska
19 X 2018
27.
język angielski
Marta Grabarska
22 X 2018
28.
biologia
Joanna Sobutka
23 X 2018
29.
matematyka
Beata Woźniak, Edyta Selka, Mirosław Jadrych
24 X 2018
30.
historia
Barbara Bereszyńska
25 X 2018
31.
język niemiecki
Agnieszka Królikowska
26 X 2018
32.
fizyka
Edyta Selka
05 XI 2018
33.
geografia
Marcin Majdecki
06 XI 2018
34.
wiedza o społeczeństwie
Marcin Majdecki