Szkoła Podstawowa
im. Polskich Noblistów w Drążnej
A A A
 
Lp.
Rodzaj konkursu
Odpowiedzialny
Termin
1
„Droga do wolności”
Barbara Bereszyńska
październik
2
Mistrzostwa szkoły w piłkarzyki
Grzegorz Wysocki
październik
3
Konkurs biblioteczny „Moja komiksowa historia” kl. 2,3,4,5,6
Grzegorz Wysocki
październik
4
Mistrzostwa szkoły w bilard holenderski
Grzegorz Wysocki
listopad
5
Strofy o Ojczyźnie
Barbara Bereszyńska
listopad
6
Mistrzostwa szkoły w darta
Grzegorz Wysocki
grudzień
7
Najlepszy z najlepszych
Monika Barańska,
Grzegorz Wysocki
grudzień
8
Portret św. Mikołaja
Karolina Pokrop
grudzień
9
Szkolny konkurs ortograficzny
Anna Kozłowska,
Justyna Gola
luty
10
Szkolny konkurs literacki „Czy znasz swoje lektury”?
Anna Kozłowska, Justyna Gola
Cały rok szkolny
11
Szkolny konkurs literacki „Tajemnicza wyprawa – opowiadanie”
Anna Kozłowska, Justyna Gola
Cały rok szkolny
12
Szkolny konkurs literacki „List do ulubionego bohatera lektury.”
Anna Kozłowska Justyna Gola
Cały rok szkolny
13
Szkolny konkurs literacki – Bajka pocieszajka
Anna Kozłowska Justyna Gola
Cały rok szkolny
14
Fizyka dla humanistów
Ewa Rogowicz
marzec
15
Cztery Pory Roku z OZE
Marcin Majdecki
marzec
16
Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych
Marta Grabarska
Marzec/kwiecień
17
Konkurs I pomocy przedmedycznej
Marcin Majdecki
kwiecień
18
Polskie Symbole Narodowe - plastyczny
Karolina Pokrop
maj
19
Mistrzostwa szkoły w szachy
Grzegorz Wysocki
maj
20
Mam talent
Honorata Wiatrowska, Karolina Pokrop
czerwiec
21
Konkurs przyrodniczo-wędkarski
Marcin Majdecki
czerwiec
22
„Śladami Jana Pustułki”
Barbara Bereszyńska
czerwiec
23
Klasowy i szkolny konkurs tabliczki mnożenia
nauczyciele matematyki, Dyrektor Szkoły
Cały rok szkolny
Wojewódzkie konkursy przedmiotowe

1
Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Marcin Majdecki
etap szkolny
2
Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Ewa Rogowicz
etap szkolny
3
Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Ewa Rogowicz
etap szkolny
4
Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Marcin Majdecki
etap szkolny
5
Wojewódzki Konkurs Historyczny
Barbara Bereszyńska
etap szkolny
6
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Marta Grabarska
etap szkolny
7
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Anna Kozłowska
etap szkolny
8
Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Mirosław Jadrych
etap szkolny